Idėja sporto klubas

Apie sporto klubą „Idėja“

Sporto klubas „Idėja“ anksčiau ar vėliau švysteli dažno žmogaus mintyse. Kai kada ji taip ir lieka nerealizuota, tačiau vis dažniau žmonės atranda kelią į sporto klubą, stadioną ar baseiną. Dažnai sportas tampa daugelio gyvenimo dalimi ir būtinybe. Tarp populiariausių sporto šakų ypatingą vietą užima kultūrizmas ir lengvasis kultūrizmas (fitness), kurios yra vienos prieinamiausių ir masiškiausių fizinės veiklos formų. Šiais laikais, kai reklamuojamos „stebuklingos“ priemonės, padedančios beveik be pastangų atsikratyti nereikalingais riebalinio audinio kilogramais, galinčios lengvai įveikti celiulito sluoksnį ar elektrinių impulsų pagalba užauginti solidų raumenyną, šios sporto šakos ir dabar lieka vienos iš nedaugelio tikrų ir niekam nekeliančių abejonių priemonių, padedančių įgyti sveiką, gražų ir stiprų kūną. Kultūrizmo ir lengvojo kultūrizmo pratimai sudaro nemažą, beveik visų sporto šakų fizinio pasiruošimo dalį. „Idėja“ sporto klube naudojamos metodikos jau seniai skina kelią daugeliui sportininkų į sportines aukštumas. Taip pat ir nauji atradimai papildo mūsų sudaromas programas, taip leisdami sporto klubo lankytojams nuolat tobulėti. Mes viliamės, kad atėję sportuoti į sporto klubą „Idėja“ jūs naudingai praleisite laiką, kiekvieną kartą išsinešite šiek tiek žvalumo, geros nuotaikos ir priartėsite prie savo užsibėžtų tikslų.

 

Atėję sportuoti rasite


Sporto klubas „Idėja“ yra ramioje vietoje, Kauno miesto Dainavos mikrorajone. Čia rasite erdvius vyrų ir moterų persirengimo kambarius, sauną, sporto salę su puikia ventiliacija ir moderniais kardio treniruokliais. Sporto klube įrengta oro kondicionavimo sistema palaiko pastovią temperatūrą sporto salėje, todėl net ir per didžiausius karščius treniruositės maloniai vėsioje sporto salėje. Sporto klube „Idėja“ rasite profesionalius ,,Motus“, „Impulse“, „TechnoGym“ treniruoklius ir kitą sporto inventorių. Jums visadada padės ir patars puikiai savo darbą išmanantys treneriai, sugebantys tinkamai įvertinti jūsų fizinį pasiruošimą ir toliau jus lydės į kūno tobulumo viršūnę.

Išsiskiriame


Individualiu darbu su kiekvienu lankytoju. Parenkant ilgalaikę treniravimosi strategiją, atsižvelgiame į asmens fizinius duomenis, charakterio savybes, sveikatos būklę, amžių, lytį, o taip pat į jų pageidavimus. Periodiškai atliekami jėgos rodiklių, kūno sudėties, ištvermės, atsistatymo testai, į kuriuos atsižvelgus sudaromos asmeninės treniruočių programos. Skiriame specialius, fizinę būklę gerinančius pratimus. Turintiems specifinių tikslų, siūlome taikomosios kūno kultūros treniruotes.

Taikomoji kūno kultūra – treniruočių ir mitybos programų ciklas, skirtas žmogaus specializuotai veiklai. Su treneriu aptarus savo figūros ypatumus, galima užsiimti kūno dizaino treniruotėmis, kurios pakeis jūsų kūno formas. Didelį dėmesį kreipiame į sportuojančiųjų teisingą ir sveiką mitybą, poilsį, koncentraciją treniruotės metu. Visiems klientams taikomas lankstus treniruočių grafikas, neprisirišant prie pastovių savaitės dienų ar valandų, o atsižvelgiant į jūsų galimybes lankytis sporto klube. Už treniruočių ar mitybos programos sudarymą, trenerio konsultacijas ir priežiūrą treniruočių metu papildomai mokėti nereikia, o pirmas apsilankymas sporto klube - nemokamas!